fbpx

Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať

  súhlasím so spracovaním osobných údajov

  [file your-file limit:10mb class:btn-5 id:your-file-sidebar "Nahrať dokument" optional]

  interiérové dvere z masívneho dreva

  Interiérové Dvere z masívneho dreva

  Klenoty interiéru
  Dvere z masívu dodávajú interiéru vznešenú eleganciu a exkluzívny dizajn. Naše interiérové dvere sú vyrobené z prvotriedneho masívneho dreva. Používame kvalitné dreviny, medzi ktoré patrí smrek, dub či meranti. Dlhodobá životnosť produktu je zvýraznená tým, že suky dreva majú maximálne rozmery 5cm2 na 1m2 materiálu. Lepší pomer sukov kategorizuje interiérové dvere Renczes medzi tie najkvalitnejšie.

  Štýlový masív pre vysoko kvalitné interiérové dvere

  Je váš interiér zariadený v modernom či tradičnom dizajne? Vyberte si aj ten najlepší štýl dverí. V triede Massiv máme tri typy prevedenia: modern, rustical a castle. Modern už podľa názvu predstavuje moderný, alebo aj minimalistický štýl prevedenia dverí. Rustical je vhodný do domácností, ktorých obyvatelia preferujú vidiecky interiér a Castle je ideálny pre tých, ktorí túžia po výraznejších doplnkoch a detailoch.

  Modern
  Moderné interiérové dvere Renczes
  Rustical
  Rustikálne interiérové dvere
  Castle
  Kazetové interiérové dvere

  Prvotriedne dreviny pre Vaše interiérové dvere

  Už od časov, kedy začal s drevom pracovať starý otec Renczes, sme sa vo výrobe zameriavali na výber tých najkvalitnejších drevín. V súčastnosti preferujeme prácu so smrekom, dubom či meranti. Práve meratni, alebo malajský dub, má tie najlepšie vlastnosti a veríme, že je aj najkrajší. Drevo zo smreka je mäkkšie, a tým pádom menej vydrží mechanické zaťaženie, ktoré niekedy nechtiac prichádza od detí. Ak si ho však vyberiete, radi ho použijeme.

  Základné materiály pre interiérové dvere z masívneho dreva

  interiérové dvere z masívu smrek

  SMREK

  Drevina smrek patrí medzi mäkšie dreviny. Má svetlú farbu, vhodnú pre interiérové dvere ladené do jemnejších tónov.
  interiérové dvere z masívu meranti

  MERANTI

  Drevo meranti má vyššiu hmotnosť ako smrek a lepšie mechanické vlastnosti. Je tvarovo stála, stredne ťažká drevina. Má krásnu vnútornú kresbu a základný materiál má odtieň červenej.
  interiérové dvere z masívu dub

  DUB

  Obrovskou výhodou dubu je jeho odolnosť a exkluzivita, patrí medzi ťažké dreviny. Má krásnu rustikálnu kresbu dreviny. Okrem toho, že z tejto dreviny vyrábame interiérové dvere na mieru, drevina sa používa aj na výrobu sudov Single Barell alebo na bubny Yamaha.
  Zobraziť
  Schovať