fbpx

Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať

  súhlasím so spracovaním osobných údajov

  [file your-file limit:10mb class:btn-5 id:your-file-sidebar "Nahrať dokument" optional]

  Drevené Vchodové dvere

  Vchodové dvere

  Brána do Vášho domova
  Vchodové dvere sú vizitkou každého domu. Podobne ako pri oknách Renczes, aj pri vchodových dverách používame dva základné materiály. Vybrať si môžete drevené alebo drevohliníkové vchodové dvere. Tie druhé majú nižšiu údržbu, ktorú ocenia najmä zaneprázdené domácnosti. Aby ste boli na vstup do Vášho domova pyšní, na výber ponúkame širokú paletu dizajnových riešení. Dizajn a funčnosť prispôsobujeme individuálnym prianiam, potrebám a predstavám.

  Základné materiály

  Záleží nám na kvalite vašich vchodových dverí, a preto ponúkame kombináciu dvoch osvedčených materiálov – drevo a drevohliník. Eurohranoly zaobstarávame od slovenského výrobcu, ktorý používa prvotriednu drevinu. Vchodové dvere vyrábame v troch základných kategóriách. Drevené vchodové dvere Renczes Classic 80mm a Renczes Passive 92mm. Drevohliníkové vchodové dvere Renczes Passive.

  80 mm, 92 mm

  Vchodové drevené dvere

  Drevene vchodové dvere
  92 mm

  Vchodové drevohliníkové dvere

  Drevohliníkové vchodové dvere
  Drevené okná a dvere
  Drevohliníkové okná a dvere
  Dizajn vchodových dverí

  Dizajn od základov

  Medzi dve hlavné prevedenia dverného krídla, patrí klasická rámová konštrukcia a pur doska. Rámová konštrukcia je často využívanou a obľúbenou. Pur doska nezaostáva, vzhľadom na to, že má viacero výhod. Tou najväčšou je materiál, z ktorého je vyrobená. Vďaka nemu sú vchodové dvere odolnejšie voči vplyvom počasia a lepšie izolujú.

  Automatizovaná bezpečnosť

  Používame automatický systém, ktorý uzatvorí dvere v troch bodoch a zabezpečí ich proti spätnému odtláčaniu. Vďaka tomu sa eliminuje prechod možného vzduchu cez rohy dverných otvorov a zlepší sa izolácia. Veľkou výhodou automatizovaného systému sú strelkové závory, ktoré automaticky uzatvoria dvere aj bez uzamykania. Používame technológiu, ktorá spĺňa bezpečnostný štandard RC2/RC3.
  Bezpečnostné kovanie na okná a dvere
  Kvalitne panty
  Moderné panty

  Základ stability dverí

  Moderné trendy sa neustále menia a rovnako s nimi aj nároky na funkčnosť a bezpečnosť. Vchodové dvere sme z toho dôvodu vybavili modernými zafrézovanými závesmi, ktoré zabezpečia komfortné používanie výrobku počas celej doby životnosti. Vďaka tejto technológii dokážeme vyhovieť prianiam najnáročnejších zákazníkov, ktorí vyžadujú špeciálne architektonické riešenia, v podobe atypických rozmerov dverí.

  Hliníkový prah s dvojitým falcom

  Hliníkové prahy s dvojitým falcom lepšie izolujú spodnú časť dverí a eliminujú prefúknutie. Prah, ktorý používame, je perfektnou kombináciou hliníku a plastu. Hliníkový profil je ideálny pre viac namáhané časti a plastový pre lepšiu tepelnú izoláciu prahového profilu.
  Zlepšená tepelná izolacia vchodových dverí

  Kľučky a madlá s bezpečnostným štítom

  Výber hlavnej konštrukcie dverného krídla vchodových dverí je kľúčový. Nemej dôležitým rozhodnutím je však aj výber kľučky. Vyberte si moderné, kováčske či minimalistické tvary, ktoré sa hodia ku vášmu domu. Bezpečnostné kľučky na vchodových dverách a madlá máme v rôznych variantoch. Madlá vieme zabezpečiť aj v atypických rozmeroch.

  Otváranie otlačkom prsta

  Aj vy často neviete nájsť kľúče, keď ich najviac potrebujete? Vďaka technológii otlačkom prsta ponúkame automatické otváranie vchodových dverí bez kľúčov. Všetko vďaka senzoru, ktorý sníma otlačok prsta. Skenner umožňuje nastavenie až 99 prstov, a tak sa bude z automatického otvárania tešiť celá rodina. Technológia umožňuje použiť rôzne otlačky prstov na otvorenie rozličných dverí domu, garáže či brány.

  Bezpečnostné vložky

  Aby ste mohli vaše dvere otvárať a zamykať komfortne, ponúkame rôzne bezpečnostné triedy vložiek. V základnej výbave vchodových dverí sú klasické bezpečnostné vložky. Ak si želáte, môžete si objednať vložku aj do brány, a tak s jedným kľúčom otvoríte všetky dvere. Bezpečnostné vložky vyšších tried vieme zabezpečiť v doplnkovej výbave. Tieto vložky sú patentovo chránené a sú kopírovateľné len pomocou špeciálnej karty klienta. Vďaka týmto systémom ponúkame aj systém generálneho kľúča.

  Dizajnové sklá

  Čerešničkou na torte vchodových dverí sú sklá. Ani tu nezabúdame na dizajn, ktorý vám prispôsobíme na mieru. Vyberte si ornamentové, vitrážne či pieskované sklá.
  Zobraziť
  Schovať