Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať

súhlasím so spracovaním osobných údajov

Interiérové dvere na mieru

Dizajn a izolácia

Interiérové dvere sú neoddeliteľnou súčasťou krásnej domácnosti. Na mieru vám vyrobíme také, aké ste si vysnívali. Poradíme vám pri výbere typu dreva a tiež pri prevedení jednotlivých častí produktu. Masívne či dýhované, v oboch kategóriách vyrábame interiérové dvere v rôznych dizajnových štýloch: modern, classic a rustical. Kvalitné drevo kombinujeme so sklom, ktoré slúži ako ornament a postará sa aj o izoláciu zvuku.

Ekologická povrchová úprava

Vo firme Renczes si zakladáme na tom, aby sme vyrábali kvalitné dvere a vedeli o dopadoch ich výroby či užívania na ľudí a planétu. Povrchová úprava dverí, ktorú používame, má preto nemeckú certifikáciu Blue Angel, ktorú dostanú len produkty priateľské k životnému prostrediu. Povrchová úprava tiež vyhovuje norme DIN EN 71-3, ktorej cieľom je eliminovať vystavenie detí voči možným pontenciálne toxickým materiálom. Používame vodou riediteľné farby, ktoré životné prostredie nezaťažujú natoľko, ako bežné farby.

Dizajnové štýly

Ponúkame vám rôzne dizajnové štýly prevedenia interiérových dverí. Prvý krok pri výbere je určenie ich základnej kategórie. Vybrať si môžete dvere z masívu a dýhované dvere.

Dvere z masívu sú vhodné pre všetkých, ktorí preferujú klasický štýl. Dýhované dvere sa hodia do moderných konštrukcií, ale aj pre rustikálny štýl domu. Veľmi radi vám pomôžeme pri definovaní štýlu vašich dverí a usmerníme vo výbere finálneho dizajnu. Na záver ich pre vás vyrobíme na mieru čím zaručíme jedinečnú a krásnu domácnosť.

Modern
Rustical
Castle

Tichý komfort

Pre tichý chod dverí používame magnetický zámok, ktorý je ideálny aj pre ich estetiku. Magnetické zámky sú dosupné v rôznych odtieňoch a sú certifikované na 150 000 cyklov. Pracujeme tiež s jednovrtstvovým tesnením, vďaka čomu dosiahneme lepšiu zvukovú izoláciu a celkový komfort užívateľov.

Nielen ornament, ale aj izolácia

Dvojvrstvové sklá, ktoré sa nachádzajú v interiérových dverách, zlepšujú zvukovú izoláciu. Ďalšou výhodou je ornament. Čistenie skiel je vďaka tomu jednoduchšie, ako pri klasicky jednovrstvových sklách.

Rôzne prevedenie krídla

Preferujete moderný dizajn alebo ste viac “old-school?” Štýl prevedenia krídla interiérových dverí ponúkame v oboch variantoch. Bezfalcové prevedenie nasleduje najnovšie trendy. V tomto prípade sa krídlo dverí nachádza v rovine rámu. Falcové prevedenie je klasika, kedy sa krídlo nachádza mimo úrovne rámu.

Bezfalcové Falcové
Bezfalcové Falcové

Prevedenie zárubne

Používame rôzne rohové prevedenia, ako napríklad prevedenie narezané do 45 stupňov, prevedenie so zvislou škárou alebo prevedenie s vodorovnou škárou. Pri zabudovaní zárubne môžeme dvere nastaviť v jednej rovine so stenou alebo môžeme stenu obložiť zárubňou

Viditeľné či skryté pánty

Pánty sú azda po type materiálu najdôležitejšou súčasťou dverí. Pre naše dvere používame viditeľné 3D nastaviteľné pánty, ktoré vždy perfektne fungujú. Dostupné sú v rôznych farebných odtieňoch a dizajnových variantoch. Ako doplnkovú výbavu ponúkame aj skryté 3D nastaviteľné pánty v rôznych farebných odtieňoch, ktoré sú vhodné pre všetky typy dverí.