Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať

  súhlasím so spracovaním osobných údajov

  Hliníkové okenice
  Hliníkové okenice

  Hliníkové okenice

  Jedinečný dizajn pre Váš domov
  Hliníkové okenice kombinujú tradíciu, odolnosť a najnovšie technológie tak, aby vášmu domovu poskytli pohodlie a príjemný vzhľad. Vyberte si z nekonečných dizajnových variant a tešte sa z ich kvality.

  Kvalita a odolnosť

  Vďaka hliníkovému povrchu, ktorý dokonale odoláva vonkajším vplyvom, budú vaše okenice vyzerať rovnako skvele po celé desaťročia. A navyše skvele ochránia všetky vnútorné komponenty.

  Nekonečné dizajnové varianty

  Dizajn okeníc je to, čo k vám prehovorí na prvú dobrú. Vyberte si preto z našich (takmer) nekonečných možností tú pravú.
  Moznost 1 Moznost 2 Moznost 3 Moznost 4 Moznost 5
  Moznost 6 Moznost 7 Moznost 8 Moznost 9 Moznost 10 Moznost 11 Moznost 12 Moznost 13

  Riešenia na mieru

  Sme zvyknutí splniť každé prianie našich zákazníkov. Práve preto si u nás môžete dať vyrobiť okenice na mieru. Skombinujeme pre vás tvar, farbu a materiál okeníc presne podľa vašich predstáv.

  Pre váš komfort a bezpečie:

  Motorické riadenie

  Chcete otvárať a zatvárať okenice len pomocou stlačenia gombíka? To nie je problém! Motorčeky môžete zabudovať priamo do ovládacieho systému domu alebo nimi dovybaviť už existujúce okenice.
  Motoricke riadenie
  Inside opener

  inside opener a príslušenstvo

  Otvárajte okenice aj zvnútra, a to pokojne bez otvorenia okien. Pohodlne a jednoducho. Dopriať si môžete aj bezpečnostné zámky, sieťky proti hmyzu, inštalačné rámy alebo špeciálne ventilačné mechanizmy.  
  Hliníkové okenice

  Farebné varianty

  Farba okeníc je to, čo dodá vašej stavbe jedinečný charakter. Preto nám na nej naozaj záleží. Na výber u nás máte viac ako 4 000 farieb z paliet RAL, NCS, Futura a VSR.

  KVALITA A OCHRANA

  Inovatívne povrchy okeníc sú maximálne odolné voči špine. Preto sa veľmi ľahko čistia a nemusíte ich už nikdy viac natierať. Pre ešte vyšší stupeň ochrany je tu OCEANLINE úprava chrániaca pred zmenami farieb aj koróziou.
  Hliníkové okenice
  Zobraziť
  Schovať