fbpx

Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať

  súhlasím so spracovaním osobných údajov

  [file your-file limit:10mb class:btn-5 id:your-file-sidebar "Nahrať dokument" optional]

  drevohlinikové okno

  Drevohliníkové okná

  Jedinečný dizajn pre Váš domov
  Drevohliníkové okná ponúkajú vynikajúcu kombináciu dvoch materiálov – dreva a hliníka. Drevo pôsobí teplým, útulným dojmom a kompenzuje tepelnoizolačné vlastnosti hliníka. Hliník zabezpečí vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom. Drevohliníkový typ okna odporúčame klientom, ktorí hľadajú jedinečné dizajnové riešenie s maximálnou kvalitou povrchu a bez potrebnej údržby. Dizajnom sa drevohliníkové okná hodia predovšetkým pre moderné stavby. Pôsobia luxusne a dajú sa prispôsobiť veľkým rozmerom. Pre milovníkov vidieckeho či rustikálneho štýlu ponúkame riešenia, ktoré sú vhodné aj pre útulné chalupy na vidieku.

  Drevohliníkové Okná podľa Vášho vkusu

  Drevohliníkové okná sme do nášho portfólia zaradili, lebo sme chceli ponúknuť rôzne kombinácie prevedenia okien. Želáte si rozdiely v dizajne okna vo vašom interiéri a exteriéri? Žiaden problém! Radi ho prispôsobíme vašim predstavám. Exteriér okna oživíme pomocou ôsmich variantov. Máte na výber rôzne moderné hranaté tvary, ako aj oblúkové rustikálnejšie. Na vnútornej strane ponúkame dva typy prevedenia: moderné a rustikálne.

  Povrchová uprava eurookien

  Povrchová úprava drevohliníkových okien

  Drevohliníkové okná upravujeme na podobnej báze, ako drevené okná, avšak ku vonkajšej úprave pribúda aj odolný hliník.

  Nízka údržba hliníku

  Nízka údržba drevohliníkových okien

  Azda najzaujímavejšou výhodou pre zaneprázdnené páry či domácnosti môže byť bezúdržbová vlastnosť drevohliníkových okien. Z vonkajšej strany je okno obalené hliníkom, na ktorom je aplikovaná prášková povrchová úprava. Práve takýto spôsob úpravy zabezpečí vysokú odolnosť voči vplyvom počasia. Výhodou drevohliníkovej konštrukcie je, že ju netreba udržiavať a hliník s práškovou povrchovou úpravou zabraňuje poškodzovaniu okna z vonkajšej strany.

  Bezpečnostné kľučky

  Okenné kľučky drevených okien sú vybavené špeciálnym bezpečnostným mechanizmom, ktorý zabráni neoprávnenému otváraniu okien z vonkajšej strany. Tento mechanizmus tiež napomáha, aby ste našli ideálnu polohu kľučky pri otváraní.
  Bezpecnostne klucky
  Zobraziť
  Schovať