Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať

súhlasím so spracovaním osobných údajov

drevohlinik

Drevohliníkové okná

Jedinečný dizajn

Drevohliníkové okná ponúkajú vynikajúcu kombináciu dvoch materiálov – dreva a hliníka. Drevo pôsobí teplým, útulným dojmom a kompenzuje tepelnoizolačné vlastnosti hliníka. Hliník zabezpečí vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom. Drevohliníkový typ okna odporúčame klientom, ktorí hľadajú jedinečné dizajnové riešenie s maximálnou kvalitou povrchu a bez potrebnej údržby. Dizajnom sa drevohliníkové okná hodia predovšetkým pre moderné stavby. Pôsobia luxusne a dajú sa prispôsobiť veľkým rozmerom. Pre milovníkov vidieckeho či rustikálneho štýlu ponúkame riešenia, ktoré sú vhodné aj pre útulné chalupy na vidieku.

Okná podľa Vášho štýlu

Drevohliníkové okná sme do nášho portfólia zaradili, lebo sme chceli ponúknuť rôzne kombinácie prevedenia okien. Želáte si rozdiely v dizajne okna vo vašom interiéri a exteriéri? Žiaden problém! Radi ho prispôsobíme vaším predstavám. Exteriér okna oživíme pomocou ôsmich variantov a na vnútornej strane ponúkame dva typy prevedenia.

Uprava

Povrchová úprava

Drevohliníkové okná upravujeme na podobnej báze, ako drevené okná, avšak ku vonkajšej úprave pribúda aj odolný hliník. Vďaka zváraným spojom nesvietia rohy okna. Významnou výhodou je aj prášková povrchová úprava hliníka. Okno sa tak stáva veľmi odolným, a táto úprava je zároveň šetrná k životnému prostrediu.

Nízka údržba

Nízka údržba

Azda najzaujímavejšou výhodou pre zaneprázdnené páry či domácnosti môže byť bezúdržbová vlastnosť drevohliníkových okien. Z vonkajšej strany je okno obalené hliníkom, na ktorom je aplikovaná prášková povrchová úprava. Práve takýto spôsob úpravy zabezpečí vysokú odolnosť voči vplyvom počasia. Výhodou drevohliníkovej konštrukcie je, že ju netreba udržiavať a zabraňuje poškodzovaniu okna z vonkajšej strany.

Bezpečnostné kľučky

Okenné kľučky drevených okien sú vybavené špeciálnym bezpečnostným mechanizmom, ktorý zabráni neoprávnenému otváraniu okien z vonkajšej strany. Tento mechanizmus tiež napomáha, aby ste našli ideálnu polohu kľučky pri otváraní.

Klucky