Máte nejaké otázky?

Neváhajte nás kontaktovať

súhlasím so spracovaním osobných údajov

Renovácia

Čas sa neúprosne podpíše pod každý výrobok. Nie je to inak ani s oknami a drevom. Aby bola životnosť materiálu čo najdlhšia, pracujeme iba s kvalitnými materiálmi pomocou moderných výrobných postupov. Záručná doba na naše produkty je 10 rokov, ale pri dostatočnej údržbe a správnom zaobchádzaní vydržia desaťročia. Aby sme tomu dopomohli, poskytujeme kvalitný servis našich výrobkov, prípadne modernizáciu produktov na želanie.

Hliníková kapotáž

Jeden zo základných trendov v dnešnej dobe je skrátiť potrebu údržby na minimum. To sa dá realizovať pomocou kapotovania okien hliníkom. Hliník s práškovým zafarbením je veľmi odolný voči vplyvu počasia, krupobitiu a tiež voči UV žiareniu. Bezkonkurenčný výrobok pre rekonštrukciu otvorov na dlhé roky.

Výmena, nastavenie,
premazanie kovania

Kovanie je základným prvkom komfortného používania produktov. Pravidelným mazaním zabezpečíte dlhodobé fungovanie a maximálne pohodlie. V prípade, že budete potrebovať opravu časti kovania alebo inštaláciu vyššej bezpečnostnej triedy, zabezpečíme výmenu elementu alebo kovania na celom okne.

Výmena skiel

Od začiatku vývoja izolačných skiel pracujú výrobcovia na zlepšení tepelných, zvukových a ďalších dôležitých vlastnostiach. Dnešné eurookná sú o 60 % lepším izolantom a tvorba kondenzátu na okraji skla je vďaka „teplým rámikom” minimálna. Ak nastane potreba výmeny, opravy či modernizácie skla, naši technici sú pripravení tieto situácie vyriešiť