fbpx

Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať

  súhlasím so spracovaním osobných údajov

  [file your-file limit:10mb class:btn-5 id:your-file-sidebar "Nahrať dokument" optional]

  Renovácia okien a dverí

  Čas sa neúprosne podpíše pod každý výrobok. Aby bola životnosť materiálu čo najdlhšia, pracujeme iba s kvalitnými vstupmi a podľa najnovších výrobných postupov. Záručná doba na naše produkty je 10 rokov. Pri dostatočnej údržbe a správnom zaobchádzaní vydržia desaťročia. Poskytujeme kvalitný servis výrobkov či modernizáciu produktov, aby sme vám dlhoročnú životnosť okien či dverí zaručili.

  Hliníková kapotáž

  Jedným zo základných trendov dnešnej doby je skrátenie potreby údržby na minimum. Takúto požiadavku realizujeme pomocou kapotovania okien hliníkom. Hliníková kapotáž zafarbením je veľmi odolná voči vplyvu počasia, krupobitiu a tiež voči UV žiareniu. Je bezkonkurenčným výrobkom pre rekonštrukciu otvorov na dlhé roky. Tento systém je vhodný na renováciu drevených eurookien a dverí.

  Výmena, nastavenie, premazanie kovania

  Kovanie je základným prvkom komfortného používania produktov. Pravidelným mazaním zabezpečíte dlhodobé fungovanie a maximálne pohodlie. V prípade potreby opravy časti kovania alebo inštalácie vyššej bezpečnostnej triedy, zabezpečíme výmenu elementu alebo kovania na celom okne.

  Výmena skiel v eurooknách

  Od začiatku vývoja izolačných skiel pracujú výrobcovia na zlepšení ich tepelných, zvukových a ďalších dôležitých vlastností. Dnešné eurookná sú o 60 % lepším izolantom a tvorba kondenzátu na okraji skla je vďaka „teplým rámikom” minimálna. Ak nastane potreba výmeny, opravy či modernizácie skla, naši technici to vyriešia.
  Zobraziť
  Schovať