fbpx

Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať

  súhlasím so spracovaním osobných údajov

  [file your-file limit:10mb class:btn-5 id:your-file-sidebar "Nahrať dokument" optional]

  farebné prevedenie

  Vyberte si farebné prevedenie, ktoré dokonale zladíte s celkovým dizajnom.

  Ponúkame širokú škálu farebných prevedení, u nás si môžete vybrať z vyše 200 farebných variácií, využívame vzorkovník RAL, eloxované farebné odtiene alebo imitácie, ktoré dokonale zladíte s celkovým dizajnom. Výber je len na vás.

  Nemecká výroba – záruka kvality.

  Ponúkame jediný profilový systém, ktorý bol vyvinutý a vyrobený v Nemecku. Overená kvalita je pre nás základným pilierom úspechu, preto volíme výhradne nemeckého výrobcu a spoliehame sa na prvotriednu prípravu produktu od výrobného procesu hliníka až po nástrek a expedíciu.
  farebné prevedenie
  farebné prevedenie

  GWD 80 a GWD 80 Therm

  Dizajnová dokonalosť, moderný vzhľad a životnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť. S certifikátom od Passive House Institute, ktorý dohliada na udržateľnosť stavby sú hliníkové okná nadčasovou voľbou pre každý domov.

  Kovanie ako záruka komfortu

  Kvalita a životnosť sú nosným pilierom pri výbere kovania. Preto využívame revolučný systém integrovaného kovania, ktoré vašim oknám dodá jedinečný vzhľad. Narozdiel od klasického kovania, ktoré výrobcovia bežne používajú, volíme efektívne riešenie, ktoré menej zaťažuje a zvyšuje tak životnosť a kvalitu prevedenia.
  Kovanie
  Tu bude dalsi obsah
  Kovanie

  Výber izolačných skiel

  Izolačné sklá kombinujú rôzne vlastnosti a druhy skla tak, aby sme dosiahli výsledok podľa vašich požiadaviek. Zistite viac o vlastnostiach izolačných skiel.

  Tepelno-izolačné trojsklo

  Ako dosiahnuť energetickú úsporu a zároveň získať čo najviac tepla zo slnečných lúčov? Siahnite po riešení, ktoré šetrí vaše peniaze, aj životné prostredie. Pri výbere izolanta sledujeme hodnotu Ug, čím je táto hodnota nižšia, tým sú lepšie izolačné vlastnosti skla. Hodnota tepelno-izolačného trojskla je Ug 0,5, čo oceníte hlavne v chladnejších mesiacoch, je skvelým izolantom za rozumnú cenu.

  Tepelno-izolačné sklo so špeciálnym povrchom ECLAZ

  Pre vyššiu kvalitu bývania a úsporné hospodárenie ponúkame špeciálne vyvinutý typ skla. Oproti klasickému tepelno-izolačnému sklu vpúšťa úprava s povrchom ECLAZ viac tepla do interiéru a zároveň je skvelým izolantom. Vďaka tejto úprave dokážete ušetriť až 11% energie, vďaka čomu znižujete uhlíkovú stopu vašich okien a dverí.

  Zvukovo-izolačné sklo

  Je ideálnym riešením pre budovy, ktoré sa nachádzajú v rušnom prostredí. Okrem potlačenia hluku poskytnú všetky bezpečnostné vlastnosti skla. Bežná hodnota zvukovej izolácie je … my však pri zvukovo-izolačnom trojskle dosahujeme hodnotu … Doprajte svojmu domovu pokojnú atmosféru a nenechajte sa rušiť okolitým hlukom.

  Protislnečné sklo

  Sklo s protislnečnou ochranou slúži na zníženie nadmerného prehrievania priestorov. Je ideálnou voľbou v miestnostiach so silným slnečným žiarením. V zimných mesiacoch je skvelým izolantom, v letných mesiacoch zase oceníte jeho schopnosť regulovať teplo zo slnečného žiarenia.
  Zobraziť
  Schovať