Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať

súhlasím so spracovaním osobných údajov

Príslušenstvo pre okná a dvere

Kompletné riešenia

Pre vaše nové okná a dvere zabezečíme príslušenstvo, aby ste si pohodlne užívali domov. Sieťky proti otravnému hmyzu, vonkajšie či vnútorné parapety, predokenné mriežky, okenice či obloženie ostenia. Kompletné riešenie na mieru je našou silnou stránkou. S radosťou vám vysvetlíme, ako udržiavať okná a dvere, aby boli stále ako nové. Uvidíte, že to nie je žiaden problém!

Hmyz patrí do prírody

Otravný hmyz by mal ostať v prírode. Sieťky proti hmyzu sú prevenciou proti bezsenným nociam, kedy vám pri uchu bzučí komár či pri varení otravuje mucha. Konštrukcia sieťok je vyrobená z extrudovaného hliníku, a to je základom vysokej tuhosti a dlhej životnosti sieťok. Vybrať si môžete z rôznych RAL farebných odtieňov v matnom, lesklom alebo štrukturálnom prevedení.

Sieťky proti hmyzu

Fixné pre okná Fixné sieťky proti hmyzu na drevené okná
Posuvné pre dvere Posuvné sieťky proti hmyzu na drevohliníkové okná
Otváravé Otváravé sieťky proti hmyzu na drevené okná

Vonkajšie a vnútorné parapety

Vonkajšie parapety na eurookná
Vonkajšie

Ochrana okna pred vodou

Vonkajšie parapety z kvalitného hliníku ochránia vaše okná a zabezpečia dlhú životnosť parapetu. Vonkajšie parapety sú vyrobené z hrubého extrudovaného hliníku, ktorý zabezpečuje dostatočnú tuhosť parapetu proti vydutiu. Vybrať si môžete z rôznych farebných variantov, ktoré ponúkame v eloxovaných alebo RALkových odtieňoch.
Vnútorné parapety na eurookná
Vnútorné

Elegantné skrášlenie interiéru

Vnútorné parapety sú neoddeliteľnou súčasťou okna. V našom portfóliu nájdete rôzne typy interiérových drevených parapetov so širokým výberom materiálu a dizajnu podľa vášho výberu.

Vidiecky štýl

Okenné mriežky, ktoré sú namontované cez malé pánty, pridajú oknám a dverám vidiecky štýl. Vďaka nim sa ľahšie čistia okná a nezhoršujú tepelnú izoláciu, ako napríklad lišty nalepené na sklo. Okenné mriežky sa dajú namontovať aj dodatočne a v prípade renovácie sú ľahko vymeniteľné.
Predokenné mriežky na drevené okná
Okenice na drevené okná

Dizajnová ochrana okna

Okenice vylepšia vzhľad vášho domu z exteriéru a okrem toho zabezpečia ochranu okna proti poveternostným vplyvom. Zvnútra vášho príbytku okenice ochránia dom pred slnečnými lúčmi. Vytvoria chladnejšie a menej osvetlené bývanie pre komfortnejší spánok.

Obloženie ostenia

Obloženie ostenia vám ponúkame v rôznych prevedeniach. Vyberte si moderný či rustikálny štýl a farebný odtieň podľa vašich predstáv. Moderné obloženie urobí váš príbytok útulnejším a ponúkne ničím nerušené miesto na sedenie v okne či pri čítaní knihy na čerstvom vzduchu.
Údržba drevených okien a dverí

Údržba drevených okien a dverí

Politúra

Päť vrstvová povrchová úprava je základom dlhodobého luxusného vzhľadu okien. Aby sa zabezpečila krása a kvalita dreveného okna, odporúčame ich pravidelnú údržbu s politúrou. Tento mliečny výrobok predĺži životnosť povrchovej úpravy dreva. Vďaka politúre vznikne na povrchu jemný film, čím sa oživí pôvodná farba. Na rozdiel od plastových okien, ktoré treba pretrieť raz ročne, drevené okná odporúčame pretrieť s politúrou dvakrát do roka, obvykle v priebehu čistenia okien.

Mazací sprej

Nemenej dôležitým prvkom pri údržbe okien či dverí je kovanie. Pre zachovanie čo najväčšieho komfortu pri otváraní okien, odporúčame pohyblivé časti kovania premazať mazacím sprejom.
Zobraziť
Schovať