fbpx

Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať

  súhlasím so spracovaním osobných údajov

  [file your-file limit:10mb class:btn-5 id:your-file-sidebar "Nahrať dokument" optional]

  Príslušenstvo pre okná a dvere

  Kompletné riešenia

  Pre vaše nové okná a dvere zabezečíme príslušenstvo, aby ste si pohodlne užívali domov. Sieťky proti otravnému hmyzu, vonkajšie či vnútorné parapety, predokenné mriežky, okenice či obloženie ostenia. Kompletné riešenie na mieru je našou silnou stránkou. S radosťou vám vysvetlíme, ako udržiavať okná a dvere, aby boli stále ako nové. Uvidíte, že to nie je žiaden problém!

  Hmyz patrí do prírody

  Otravný hmyz by mal ostať v prírode. Sieťky proti hmyzu sú prevenciou proti bezsenným nociam, kedy vám pri uchu bzučí komár či pri varení otravuje mucha. Konštrukcia sieťok je vyrobená z extrudovaného hliníku, a to je základom vysokej tuhosti a dlhej životnosti sieťok. Vybrať si môžete z rôznych RAL farebných odtieňov v matnom, lesklom alebo štrukturálnom prevedení.

  Sieťky proti hmyzu

  Fixné pre okná Fixné sieťky proti hmyzu na drevené okná
  Posuvné pre dvere Posuvné sieťky proti hmyzu na drevohliníkové okná
  Otváravé Otváravé sieťky proti hmyzu na drevené okná

  Vonkajšie a vnútorné parapety

  Vonkajšie parapety na eurookná
  Vonkajšie

  Ochrana okna pred vodou

  Vonkajšie parapety z kvalitného hliníku ochránia vaše okná a zabezpečia dlhú životnosť parapetu. Vonkajšie parapety sú vyrobené z hrubého extrudovaného hliníku, ktorý zabezpečuje dostatočnú tuhosť parapetu proti vydutiu. Vybrať si môžete z rôznych farebných variantov, ktoré ponúkame v eloxovaných alebo RALkových odtieňoch.
  Vnútorné parapety na eurookná
  Vnútorné

  Elegantné skrášlenie interiéru

  Vnútorné parapety sú neoddeliteľnou súčasťou okna. V našom portfóliu nájdete rôzne typy interiérových drevených parapetov so širokým výberom materiálu a dizajnu podľa vášho výberu.

  Vidiecky štýl

  Okenné mriežky, ktoré sú namontované cez malé pánty, pridajú oknám a dverám vidiecky štýl. Vďaka nim sa ľahšie čistia okná a nezhoršujú tepelnú izoláciu, ako napríklad lišty nalepené na sklo. Okenné mriežky sa dajú namontovať aj dodatočne a v prípade renovácie sú ľahko vymeniteľné.
  Predokenné mriežky na drevené okná
  Okenice na drevené okná

  Dizajnová ochrana okna

  Okenice vylepšia vzhľad vášho domu z exteriéru a okrem toho zabezpečia ochranu okna proti poveternostným vplyvom. Zvnútra vášho príbytku okenice ochránia dom pred slnečnými lúčmi. Vytvoria chladnejšie a menej osvetlené bývanie pre komfortnejší spánok.
  ZISTITE VIAC

  Obloženie ostenia

  Obloženie ostenia vám ponúkame v rôznych prevedeniach. Vyberte si moderný či rustikálny štýl a farebný odtieň podľa vašich predstáv. Moderné obloženie urobí váš príbytok útulnejším a ponúkne ničím nerušené miesto na sedenie v okne či pri čítaní knihy na čerstvom vzduchu.
  Údržba drevených okien a dverí

  Údržba drevených okien a dverí

  Politúra

  Päť vrstvová povrchová úprava je základom dlhodobého luxusného vzhľadu okien. Aby sa zabezpečila krása a kvalita dreveného okna, odporúčame ich pravidelnú údržbu s politúrou. Tento mliečny výrobok predĺži životnosť povrchovej úpravy dreva. Vďaka politúre vznikne na povrchu jemný film, čím sa oživí pôvodná farba. Na rozdiel od plastových okien, ktoré treba pretrieť raz ročne, drevené okná odporúčame pretrieť s politúrou dvakrát do roka, obvykle v priebehu čistenia okien.

  Mazací sprej

  Nemenej dôležitým prvkom pri údržbe okien či dverí je kovanie. Pre zachovanie čo najväčšieho komfortu pri otváraní okien, odporúčame pohyblivé časti kovania premazať mazacím sprejom.
  Zobraziť
  Schovať