Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať

súhlasím so spracovaním osobných údajov

Dýhované dvere

Dekorácia interiéru

Dýha je 100% prírodný materiál, ktorý symbolizuje les či strom. Nesie v sebe kresbu dreviny, z ktorej pochádza, a tak je dýha krásnym doplnkom či dekoráciou interiéru. Domácnosti vdýchne atmosféru prírody. Vo firme Renczes sme dlhodobo robili výskum tých najatraktívnejších a prvotriednych materiálov. V našej ponuke nájdete exotické dýhy, ktoré jedinečne oživia váš priestor.

Dýhy na mieru

Fantázii sa medze nekladú. Na výber vám ponúkame viac než sedemdesiat druhov dýh, ktoré je možné povrchovo upravovať viacerými spôsobmi. Zabezpečíme aj rôzne intarzie, teda kombinácie rozmanitých dýh, ktoré spracujeme podľa vašich individuálnych želaní.

konstrukcia

Konštrukcia dyhovaných dverí

Konštrukcia krídla dýhovaných dverí je sendvičová. Vo vnútri je dierovaná DTD doska ktorá má dobré zvukovoizolačné vlastnosti a je veľmi stála a nekrutí sa. Táto doska je obalená dvojvrstvovými hranolmi, aby pánty a zámok boli namontované do pevnej konštrukcie. Tento pevný vnútorný sendvič je obalený tenkou platňou po celej ploche, na ktorý lepíme vrstvy dekoratívnej dýhy. Vďaka takémuto postupu dosiahneme veľmi pevnú a tvarovo stálu konštrukciu interiérových krídiel.

Exotické dreviny

Vo výrobe, ako aj pri montáži dverí, uplatňujeme tie najvyššie princípy kvality. Tá nechýba ani pri základných typoch dýh, ktoré používame. Hoci máme radi slovenské drevo, pre rôznorodosť a kvalitu, využívame exotické dreviny.

Dreviny