Máte nejaké otázky?

Neváhajte nás kontaktovať

súhlasím so spracovaním osobných údajov

Vnútorné dvere

z masívu

Vnútorné dvere sú neoddeliteľnou súčasťou krásneho interiéru. Masívne drevo im dodáva exkluzívny dizajn a nadpriemernú eleganciu. V triede Massiv máme niekoľko typov vnútorných dverí, ako napríklad Modern, Rustical a Castle, s rôznymi dizajnovými prvkami. Interiérové dvere v tomto rade sú vyrobené z prvotriedneho materiálu. Suky majú maximálne rozmery 5 cm2 na 1 m2 materiálu.

Prečo je dôležité, koľko sukov sa nachádza na interiérových dverách? Kvalita produktu je výrazne ovplyvnená typom základného materiálu. Materiály, ktoré majú malý pomer sukov sú kategorizované do inej triedy kvality a do inej cenovej úrovne – tým do značnej miery ovplyvňujú kvalitu aj cenu konečného produktu.

Prevedenia kridla

S ohľadom na najnovšie trendy si u nás môžete zvoliť buď falcové prevedenie (krídlo dverí sa nachádza nad rovinou rámu), alebo bezfalcové prevedenie (krídlo sa nachádza v jednej rovine s rámom).

Falcové Bezfalcové

Komfort, ktorý nevymizne

Jemný chod dverí je zabezpečený novodobými pántami, ktoré môžu byť viditeľné alebo podľa dnešného trendu skryté. Komfort zvýši aj zámok s plastovým jazýčkomjednovrstvové tesnenie. Tieto prvky znížia hlučnosť dverí počas používania.

Falcové Bezfalcové

Prevedenie zárubne

Používame rôzne rohové prevedenia, ako napríklad prevedenie narezané do 45 stupňov, prevedenie so zvislou škárou alebo prevedenie s vodorovnou škárou. Pri zabudovaní zárubne môžeme dvere nastaviť v jednej rovine so stenou alebo môžeme stenu obložiť zárubňou

Modern
Rustical
Castle