Máte nejaké otázky?

Neváhajte nás kontaktovať

Zdvižno-posuvné dvere

s hrúbkou 92mm

Zdvižno-posuvné dvere sú v súčasnosti veľmi obľúbeným riešením pre vytvorenie veľkých presklených plôch alebo pre vytvorenie zimných záhrad. Ponúkajú vlastnosti ako jemný chod dverí, bezpečnosť a prekrásna panoráma. Tieto dvere vytvárajú priestor, ktorý je zaplavený slnečným svetlom. Váha jedného krídla môže dosiahnuť až 300 kg, čo nijak neovplyvňuje komfort používania a krídla ľahko fungujú aj v silnom vetre. Okrem dizajnu je optimalizovaná aj tepelná technika prahov s prerušeným tepelným mostom.

Bezpečnosť

RC1

Ešte bližšie
k prírode

Ďalším pokrokovým riešením tejto produktovej rady sú panoramatické posuvné dvere, ktoré majú približne o 10 % väčšiu sklenú plochu. Vďaka tomu bude príroda na dosah priamo z vašej obývačky.

Jednoduchosť a bezpečnosť pri vetraní

Moderné zdvižno-posuvné dvere zabezpečujú veľmi komfortné a nanajvýš bezpečné vetranie. Kľučku otvoríte do strednej polohy, vytiahnete zabudovaný vetrací systém a opäť kľučku zatvoríte.

Naše posuvné dvere spĺňajú prísne požiadavky na vysokú bezpečnostnú triedu RC1, a to dokonca aj vo vetracej polohe. Vetracia mriežka je vyrobená z eloxovaného hliníku so zabudovanými sieťkami proti hmyzu.