Máte nejaké otázky?

Neváhajte nás kontaktovať

súhlasím so spracovaním osobných údajov

Zdvižno-posuvné dvere

s hrúbkou 80mm

Ak chcete svoj domov obohatiť o príjemnú zimnú záhradu, zdvižno-posuvné dvere vám tento luxus doprajú. V súčasnosti sú ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú oddeliť vonkajšie prostredie od toho vnútorného. Ponúkajú vlastnosti ako jemný chod dverí, bezpečnosťprekrásna panoráma. Tieto dvere vytvárajú priestor, ktorý je zaplavený slnečným svetlom. Váha jedného krídla môže dosiahnuť až 300 kg, čo nijak neovplyvňuje komfort používania. Zabezpečená je aj optimalizovaná tepelná technika prahov s prerušeným tepelným mostom.

Bezpečnosť

RC1

Ešte bližšie
k prírode

Ďalším pokrokovým riešením tejto produktovej rady sú panoramatické posuvné dvere, ktoré majú približne o 10 % väčšiu sklenú plochu. Vďaka tomu bude príroda na dosah priamo z vašej obývačky.

Jednoduchosť a bezpečnosť pri vetraní

Moderné zdvižno-posuvné dvere zabezpečujú veľmi komfortné a nanajvýš bezpečné vetranie. Kľučku otvoríte do strednej polohy, vytiahnete zabudovaný vetrací systém a opäť kľučku zatvoríte.

Naše posuvné dvere spĺňajú prísne požiadavky na vysokú bezpečnostnú triedu RC2, a to dokonca aj vo vetracej polohe. Vetracia mriežka je vyrobená z eloxovaného hliníku so zabudovanými sieťkami proti hmyzu.