Máte nejaké otázky?

Neváhajte nás kontaktovať

súhlasím so spracovaním osobných údajov

Dvere v systéme Modern

Drevené, 92 mm

Vchodové dvere sú velmi dôležitým prvkom každého domu. Technické požiadavky ako hrúbka profilu, povrchová úprava alebo typ skiel sú podobné ako u okien v tomto systému. Je to architektonický prvok, ktory vyrobíme individuálne podla potreby zákazíka, v rôznych štýlových variantách.

Bezpečnosť

RC1

Kovanie, bezpečnosť, komfort

Používame automatický uzáverový systém, ktorý uzatvorí dvere v troch bodoch a zabezpečí ich proti spätnému otláčaniu. Týmto eliminujeme možný prechod vzduchu cez rohy dverných otvorov a zlepšíme izoláciu. Nami použitá technológia spĺňa bezpečnostný štandard RC2/RC3. Veľkou výhodou tohto systému je, že strelkové závory automaticky uzatvoria dvere aj bez uzamykania.

Základ stability vašich dverí

Moderné trendy sa neustále menia a rovnako s nimi aj nároky na funkčnosť a bezpečnosť. Vchodové dvere sme z toho dôvodu vybavili modernými zafrézovanými závesmi, ktoré zabezpečia komfortné používanie výrobku počas celej doby životnosti. Vďaka tejto technológii dokážeme vyhovieť aj prianiam najnáročnejších zákazníkov, ktorí vyžadujú špeciálne architektonické riešenia, napríklad v podobe atypických rozmerov dverí.