Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať

súhlasím so spracovaním osobných údajov

Dvere z masívu

Klenoty interiéru

Dvere z masívu dodávajú interiéru vznešenú eleganciu a exkluzívny dizajn. Naše interiérové dvere sú vyrobené z prvotriedneho masívneho dreva. Používame kvalitné dreviny, medzi ktoré patrí smrek, dub či meranti. Dlhodobá životnosť produktu je zvýraznená tým, že suky dreva majú maximálne rozmery 5cm2 na 1m2 materiálu. Vyšší pomer sukov kategorizuje interiérové dvere Renczes medzi tie najkvalitnejšie.

Štýlový masív

Je váš interiér zariadený v modernom či tradičnom dizajne? Vyberte si aj ten najlepší štýl dverí. V triede Massiv máme tri typy prevedenia: modern, rustical a castle. Modern už podľa názvu predstavuje moderný, alebo aj minimalistický štýl prevedenia dverí. Rustical je vhodný do domácností, ktorých obyvatelia preferujú vidiecky interiér a Castle je ideálny pre tých, ktorí túžia po výraznejších doplnkoch a detailoch.

Modern
Rustical
Castle

Prvotriedne dreviny a konštrukcie

Už od časov, kedy začal s drevom pracovať starý otec Renczes, sme sa vo výrobe zameriavali na výber tých najkvalitnejších drevín. V súčastnosti preferujeme prácu so smrekom, dubom či meranti. Práve meratni, alebo malajský dub, má tie najlepšie vlastnosti a veríme, že je aj najkrajší. Drevo zo smreka je mäkkšie, a tým pádom menej vydrží mechanické zaťaženie, ktoré niekedy nechtiac prichádza od detí. Ak si ho však vyberiete, radi ho použijeme.